جامبوبگ و بیگ بگ چیست ؟

قبل از اینکه به این موضوع و تعریف جامبوبگ بپردازیم لازم به ذکر این است که:

شرکت فنون افزار با برند ملت بافت یکی از چندین تولید کننده  جامبوبگ و بیگ بگ و سوپر بگ در سطح ایران می باشد که با سایر تولید کنندگان فعال در حال تولید در رقابت می باشد. مجموعه فنون افزار با برند ملت بافت با اشراف کامل بر قیمت بدون واسطه و کیفیت نهایی محصول با مطابق استاندارد روز دنیا در حال فعالیت می باشد.

متریال سازنده جامبوبگ و بیگ بگ چیست؟

متداول ترین ماده مورد استفاده در ساخت کیسه های جامبوبگ و بیگ بگ، پلی پروپیلن 100٪ بکر، محصول نفتی است که یک ترموپلاستیک نسبتاً بی اثر است.

پلی پروپیلن بافته شده از چه ساخته شده است؟

پلی پروپیلن بافته شده از رزین پلی پروپیلن اکسترود شده ساخته شده است که از مواد اولیه نفتی ساخته شده است.

آیا مواد دیگری در ساخت کیسه جامبوبگ استفاده می شود؟

بله، بسیاری از انواع آستر کیسه های بیگ بگ پلی اتیلن برای پوشش داخلی FIBC استفاده می شود. سایر مواد عجیب و غریب تر عبارتند از پلی آمید (نایلون)، فویل های فلزی مختلف، پلاستیک های کربنی، پلی استر و غیره.

ابعاد و اندازه های کیسه جامبو بگ:

کیسه های فله در اندا1زه ها و سبک های مختلفی وجود دارند و می توانند تقریباً در اندازه های سه بعدی برای محصول شما سفارشی تولید شود.شوند. برای اندازه‌ها محدودیت‌هایی وجود دارد، اما ابعاد پایه جامبوبگ استاندارد 90*90سانتی متر است، در حالی که ارتفاع کیسه‌های بیگ بگ می‌تواند تا 240 سانتی متر باشد. باز هم، اندازه و ابعاد کیسه های فله بر اساس ایمنی، عملکرد و قابلیت استفاده توسط مشتری تعیین می شود.

Mellat Baft

کیسه های جامبوبگ یا سوپربگ بنا درخواست و سفارش از سمت سفارش دهندگان به ابعاد و مدل های  متنوع و حتی در انتخاب نوع پارچه و تسمه سفارش داده میشود و تولید میگردد. بنابراین، لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد سفارش کیسه های فله با یک متخصص مشورت کنید. ما تولید کننده کیسه های بیگ بگ هستیم که خدمات سفارشی سازی را نیز ارائه می دهیم! کیسه های سفارشی خود را از mellat baft دریافت کنید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.