کیسه جامبوبگ بافل دار تولید گروه صنعتی ملت بافت

جامبوبگ بافل دار و حمل و نقل

چه چیزی جامبوبگ بافل دار را به یک راه حل ایده آل برای حمل و نقل و حمل و نقل تبدیل می کند.

برای حمل انواع محصولات از مکانی به مکان دیگر از کیسه های بیگ بگ استفاده می شود. این کیسه‌ها می‌توانند کالاهایی مانند کود، مواد شیمیایی، محصولات کشاورزی، سیمان، کود، مواد شیمیایی، شن و ماسه و غیره را در خود جای دهند. کیسه‌های ذخیره‌سازی استاندارد زمانی که از محصولات با ظرفیت کامل پر می‌شوند، متمایل به برآمدگی می‌شوند که اغلب باعث ریزش می‌گردد. برای رفع این مشکل برآمدگی کیسه نگهداری، کیفی به نام جامبوبگ بافل دار طراحی شده است. به این کیف ها QQ نیز می گویند. تولیدکنندگان ترجیح می دهند محصولات خود را در این کیسه ها حمل و نقل و ارسال کنند زیرا روی هم چیده شده و پایدار هستند.

 در این مقاله، ما در مورد نکاتی صحبت خواهیم کرد که توضیح می دهد چرا کیف های بافل بهترین انتخاب برای ارسال محصولات شما هستند.

کیسه بافل چیست؟

کیف بافل مشابه یک کیسه فله معمولی ساخته میشود . تنها ویژگی اضافه‌شده این کیسه های بافل این است که این کیف‌ها با بافل‌هایی ساخته شده‌اند که در صورت پر شدن کامل کیسه از تغییر شکل دادن جلوگیری می‌کند. نیرویی که کیسه را به سمت بیرون می راند، توسط بافلی که به طرف متضاد نیرو متصل شده است، خنثی می شود. این کار در هر چهار گوشه کیسه تکرار می شود. و از این رو شکل کیف دست نخورده باقی می ماند. لایه بیرونی این کیسه ها برای جلوگیری از ریختن محکم تر است. به دلیل شکل منحصربفرد کیف های بافل فله، فضای ذخیره سازی محدودی را اشغال می کنند.  در نتیجه هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهند.

موارد استفاده و مزایای کیسه بافل

کیسه های بافل عمدتاً برای محصور کردن فضا، روی هم چیدن بهتر و جابجایی آسان استفاده می شوند. از این کیسه ها در صنایعی مانند کشاورزی برای ذخیره سازی و حمل و نقل آسان غلات و کودهای شیمیایی برای شرکت های ساختمانی برای نگهداری شن و ماسه و سیمان و سایر سنگدانه ها استفاده می شود. همچنین در صنایع شیمیایی برای استفاده از ظرفیت کامل کیسه استفاده می شود.

کیسه‌های بافل بسیار قوی و بادوام طراحی شده‌اند تا حدود 1000 کیلوگرم یا بیشتر از محصولات را در کانتینرها و انبارهای کشتی به‌صورت منظم روی هم قرار دهند. این کیسه ها فضای ذخیره سازی بهتری نسبت به سایر کیسه های FIBC دارند.

تفاوت بین جامبوبگ بافل دار و جامبوبگ استاندارد استاندارد

برخلاف کیسه‌های استاندارد، کیسه‌های بافل وقتی با ظرفیت کامل پر می‌شوند، به دلیل وجود بافل در گوشه‌هایشان، شکل خود را حفظ می‌کنند.

انباشته شدن کیسه‌های بافل در مقایسه با کیسه‌های استاندارد مرتب‌تر است. زیرا جامبوبگ های استاندارد  وقتی کاملاً پر می‌شوند متمایل به برآمدگی می‌شوند.

جامبوبگ بافل دار برای نگهداری و حمل و نقل مواد ریزتر مانند کود، مواد معدنی، سیمان و غیره خوب است.

همانطور که در بالا ذکر شد کیسه های بافل وقتی به طور کامل پر شوند شکل اصلی خود را حفظ می کنند. در نتیجه به راحتی روی هم قرار می گیرند. این باعث می شود آنها نسبت به کیسه های استاندارد انتخابی جمع و جورتر و صرفه جویی در فضا باشند.

کیسه های بافل نه تنها برای حمل و نقل در کانتینرهای اقیانوسی خوب هستند. بلکه در کامیون ها نیز مناسب هستند زیرا فضای حمل و نقل را به حداکثر می رساند..

جامبوبگ استاندارد ملت بافت
جامبوببگ بافل دار ملت بافت

 

اطلاعات بیشتر در مورد ملت بافت 

ملت بافت یکی از تولید کنندگان پیشرو کیسه های بافل است. علاوه بر این، این شرکت همچنین در زمینه تولید و فروش جامبوبگ  استاندارد ، نخ ، پارچه های پلی پروپیلن و سایر کالاهای بافته شده با پایه پلیمری  فعالیت دارد. ملت بافت در چندین کشور در خاورمیانه حضور دارد. این به ما توانایی به اشتراک گذاشتن یادگیری های متقابل و استفاده از آنها در طراحی را می دهد.  بیش از 10 سال است که با موفقیت در این صنعت بوده است.  این اعتبار و تداوم ما را در تولید محصولات برای مشتریانمان تضمین می کند. 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.