کاهش هزینه های حمل و نقل با جامبوبگ

کیسه های جامبوبگ یک گزینه انقلابی برای بسته بندی فله ای هستند که هم مقرون به صرفه و هم سازگار با محیط زیست هستند. و این دلیلی است که باعث کاهش هزینه های حمل و نقل با جامبوبگ می شود . جامبوبگ (ظروف فله میانی انعطاف پذیر) قادر به حمل و نگهداری انواع مختلف مواد است که شامل محصولات غیر خطرناک و خطرناک با قابلیت جریان خشک می شود.

کیسه های جامبوبگ نه تنها می توانند ذخیره و حمل مواد و محصولات را کارآمدتر و آسان تر کنند. بلکه می توانند هزینه های حمل و نقل شما را نیز کاهش دهند. اجازه دهید 5 راه را ارزیابی کنیم که کیسه های فله به کاهش هزینه های حمل و نقل شما کمک می کند.

هزینه های حمل و نقل

بر خلاف گزینه های اضافی برای بسته بندی فله، ظروف فله متوسط انعطاف پذیر نیازی به پالت ندارند و نیاز به بسته بندی ثانویه گران قیمت را از بین می برند. در بیشتر موارد، بسته بندی ثانویه ممکن است کمی وزن اضافه کند و فضای بیشتری را اشغال کند. در نتیجه قیمت ارسال محصول(های شما) را افزایش می دهد. این دلیلی دیگر است که باعث کاهش هزینه های حمل و نقل با جامبوبگ می شود . 

و علاوه بر عدم نیاز به بسته بندی ثانویه، کیسه های جامبوبگ بسیار بادوام هستند. و در اکثر موارد نیازی به بسته بندی محافظ ندارند. مانند بسته بندی ثانویه، بسته بندی محافظ ممکن است بسیار گران شود و عدم استفاده از آن باعث صرفه جویی در هزینه و فضا (در کامیون ها، کانتینرهای حمل و نقل و غیره) می شود..

 

کاهش هزینه های خمل و نقل یا استفاده از جامبوبگ

وزن مرده بسیار کم

وزن مرده شامل وزن ظرفی است که برای حمل مواد/محصول خود از آن استفاده می کنید. هرچه یک کانتینر سنگین‌تر باشد، وزن مرده بیشتری برای ارسال می‌پردازید. کیسه های فله جامبوبگ بسیار سبک هستند. در نتیجه مقدار وزن مرده ای را که شرکت شما برای ارسال می پردازد به حداقل می رساند. وزن مرده کمتری که ارسال می شود برابر است با محصول بیشتر ارسال شده با هزینه کمتر. به همین سادگی!

قابلیت حمل مقادیر بیشتر

ظروف فله انعطاف پذیر، هم بسیار بادوام و هم وزن سبک، قابلیت حمل محصولات زیادی را دارند. با بارهای کاری ایمن که از 500تا 2000 کیلوگرم متغیر است. کیسه های جامبوبگ قادر به حمل و نگهداری مقدار مناسبی از محصول هستند.

هزینه های ذخیره سازی

فضای انبار پرهزینه می شود و هدف هر شرکتی این است که از هر فوت مربع فضا به طور موثر استفاده کند. کیسه های استفاده نشده ممکن است به اندازه کوچک تا شوند. در نتیجه باعث می شود کیسه هایی را که در انتظار استفاده هستند. مقرون به صرفه و آسان نگه دارید. علاوه بر این، کیسه‌های پر شده برای نگهداری راحت‌تر هستند. زیرا ممکن است روی هم چیده شوند، که به شرکت شما کمک می‌کند فضای انبار شما را به حداکثر برساند.

قابلیت استفاده مجدد

چند کیسه پلی پروپیلن بافته شده به طور خاص برای چندین کاربرد طراحی شده اند و به آنها کیسه های با قابلیت استفاده مجدد (یا نسبت ضریب ایمنی) می گویند. چنین کیسه هایی ممکن است بیش از یک بار مورد استفاده قرار گیرند و ممکن است هزینه های کلی را کاهش دهند.

 مهم است که توجه داشته باشید که حتی اگر کیسه ها برای استفاده های متعدد رتبه بندی شده اند، دستورالعمل های خاصی وجود دارد که باید برای استفاده صحیح و ایمن از آنها پیروی کنید.

ما تولید کنندگان کیسه های جامبوبگ هستیم که خدمات سفارشی سازی را نیز ارائه می دهیم! 

کیسه های جامبوبگ سفارشی خود را از ملت بافت دریافت کنید دریافت کنید

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.