جامبوبگ برای تجارت

چگونه از کیسه های جامبوبگ برای تجارت خود استفاده کنیم؟

FIBC Bulk Containers مخفف Flexible Intermediate Bulk Containers است. جامبوبگ برای تجارت از بهترین راه ها برای بهبود کسب و ککار می باشد .این کیسه ها معمولاً با نام بیگ بگ در بازار شناخته می شوند و برای نگهداری و حمل و نقل انواع محصولات استفاده می شوند. 

 ملت بافت  در تولید این کیسه ها تخصص دارد و کیسه های خاصی را برای نیازهای خاص طراحی می کنند. ذخیره سازی و حمل و نقل کالاها و مواد جنبه بسیار مهمی از چرخه عمر محصول است. کارشناسان ملت بافت  این اهمیت را درک می کنند و کیسه ها را با بهترین طراحی و مواد ممکن تولید می کنند.

امروز برای کمک به شما در مورد روش‌هایی که می‌توان از کیسه ای جامبوبگ برای تجارت  استفاده کرد تا حداکثر سود را برای کسب‌وکارتان فراهم کند. فهرستی از کارها را گردآوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند نحوه استفاده از کیسه‌های فله‌ای انعطاف‌پذیر را تعریف کنید:

کارهایی که باید هنگام استفاده از جامبوبگ انجام دهید

اطمینان حاصل کنید که هیچ لبه تیز بر روی تجهیزات مورد استفاده برای جابجایی وجود ندارد. تسمه های بالابر را می توان به راحتی توسط قلاب های لیفتراک و قلاب جرثقیل پاره کرد که می تواند منجر به موقعیت های خطرناک شود. ابتدا اینها را بررسی کنید این امر ایمنی جامبوبگ ها را تضمین می کند.

همه تسمه های بالابر باید به صورت عمودی (یا در صورت وجود انتخاب مرکز تک نقطه ای) استفاده شوند. دستورالعمل های بلند کردن را که تولید کننده داده است دنبال کنید تا حداکثر استفاده را از بار ببرید و آن را به طور مساوی پخش کنید.

هنگام جابجایی یک کیسه، جلوی دید خود را نگیرید. کلید جابجایی کیسه های بارگیری شده اجتناب از افراد و سایر موانع است. ارتباطی که واضح است و به خوبی کار می کند نیز در اینجا مهم است.

مواردی که هنگام استفاده از جامبوبگ باید از آن اجتناب کرد

بایستید یا از شخص دیگری بخواهید زیر یک کیسه جامبوبگ که آویزان است بایستد.

 برای آویزان کردن کیسه های خود از همه تسمه ها  را  استفاده نکنید.

 اگر از همه حلقه‌ها استفاده نکنید، ممکن است همه چیز اشتباه پیش برود یا حادثه ای رخ دهد. 

اگر یک کیسه کامل را فشار دهید،یا بکشید، فرسوده شده و پاره میشود . 

بیش از بار کار ایمن آن در کیسه فله قرار ندهید.اگر این کار را انجام دهید بسته بندی یکپارچگی خود را از دست می دهد.

بهترین روش ها برای ذخیره سازی ایمن کیسه های جامبوبگ

ناخن ها و سایر چیزهای تیز را از کیسه دور نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که هیچ لبه یا اشیایی تیز روی زمین یا دیوار وجود ندارد که بتواند کیسه ها را  بریده یا پاره کند.

در جایی خشک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود. اگر کیسه ها را برای مدت طولانی زیر نور مستقیم خورشید یا اشعه ماوراء بنفش(uv) رها کنید، قسمت بیرونی ممکن است پاره شود زیرا فقط می تواند مقدار مشخصی از قرار گرفتن فشار  را تحمل کند. بهترین راه برای نگهداری آنها زیر سقف یا با برزنت مناسب است.

فقط کیسه هایی را روی هم قرار دهید که برای چیدن روی هم ساخته شده اند. همه کیسه‌های جامبوبگ برای چیدن ساخته نشده‌اند، بنابراین فقط آنهایی را که  برای این امر ساخته شده‌اند روی هم قرار دهید.

 همچنین مطمئن شوید که در جای خود باقی بمانند و در صورت نیاز به چیدن آن ها، این کار را به شکل هرمی انجام دهید.

کیسه های پر باید روی زمین یا روی پالت نگهداری شوند. برخی از آنها را می توان روی قفسه های پالت یا در مکان های دیگر ذخیره کرد، اما بهترین راه برای ایمن نگه داشتن آنها، نگه داشتن آنها روی زمین است.

بهترین روش ها برای حمل ایمن محصولات با استفاده از جامبوبگ 

دستورالعمل های روی بسته را همیشه دنبال کنید.  همچنین دستورالعمل‌های کتبی در مورد نحوه کار با محصولات خود و در بسیاری از موارد ویدیوهایی نیز ارائه می‌گردد. همیشه از ابزار مناسب استفاده کنید. استفاده از ابزار مناسب مهم است، چه از یک لیفتراک با پالت یا بدون پالت برای بلند کردن کیسه های مکعبی استفاده کنید و چه از جرثقیل برای بلند کردن کیسه های بزرگتر. اگر تجهیزات زیادی ندارید، می‌توانید با تیم ما درباره راه‌های امن دیگر برای رسیدن نیاز های خود صحبت کنید.  این مهم است که دوباره بگوییم زیرا اکثر جامبوبگ ها برای چیدن درست روی هم ساخته نشده اند. 

با استفاده از روش هرمی می توانید از پایداری بارهای بسته ها اطمینان حاصل کنید. هنگام جابجایی کیسه ها، هیچ حرکت ناگهانی انجام ندهید، وقتی یک لیفتراک به سرعت متوقف می شود. یک کیسه می تواند از لاین ها خارج شود. پیچ های تند در سرعت های بالا نیز می توانند همین کار را انجام دهند. مراقب باشید از حرکات ناگهانی برای جلوگیری از حادثه خودداری کنید.

اینها برخی از مراحل اصلی هستند که باید برای اطمینان از استفاده ایمن از جامبوبگ برای تجارت شما و  حصول اطمینان از حداکثر سود از آن دنبال کنید. بنابراین اگر به کیسه ها برای کسب و کار خود علاقه مند هستید، می توانید با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در ملت بافت آماده ارائه خدمات به صنایع مختلف میباشند 

چرا ملت بافت را انتخاب کنید؟

ملت بافت یکی از تولیدکنندگان پیشرو کیسه های جامبوبگ است که در کشورهای مختلف خاورمیانه فعالیت دارد و محصولات با کیفیت برتر را برای کاربران ارائه می دهد. همه کیسه‌های ما که به این شکل تولید می‌شوند، تمام استانداردهای لازم و پارامترهای کیفی را دارا می باشند . ملت بافت با چندین دهه تجربه و سطح تخصص  اطمینان دارد که انتظارات هر کاربر را به بهترین شکل ممکن برآورده می کند.  از طریق شماره خط راهنمایی یا وب سایت ما با ما تماس بگیرید تا راهنمایی مناسب را دریافت کنید ..

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.