جامبوبگ گوگرد

استفاده از جامبوبگ برای گوگرد

استفاده از جامبوبگ برای گوگرد یکی از مهمترین کاربرد های بیگ بگ ها می باشد .در ادامه به بررسی دلیل این موضوع میپردازیم . 

گوگرد چیست ؟

گوگردعنصری بد بو بد مزه است و به شکل بلور های زرد رنگ در طبیعت وجود دارد. گوگرد جز خانواده فلزات می باشد وعنصری بسیار مهم به شمار میرود . نماد شیمیایی گوگرد در جدول مندلیف s می باشد.

موارد استفاده از گوگرد چیست؟

بیشترین استفاده گوگرد در بخش کشاورزی برای تولید کود می باشد .ولی به صورت گسترده‌تر در باروت، ملیّن‌ها، کبریت‌ها و حشره‌کش‌ها نیز به کار گرفته می‌شود.همچنین گوگرد برای جوشکاری لاستیک به کار می‌رود.

خصوصیات و محدودیت ها در ارتباط با گوگرد

خصوصیات و محدودیت های در ارتباط با گوگرد بسیار خاص و حساس می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم :

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد چرا استفاده از جامبوبگ برای ذخیره و حمل و نقل گوگرد گزینه مناسبی است .ترکیبات گوگرد بسیار سمی بوده، برای مثال مقدار کمی گوگرد می‌تواند متابولیسم بدن را دگرگون کند. اما مقادیر بیشتر آن می‌تواند به سرعت باعث مرگ از راه تنفس شود. سولفید هیدروژن با سرعت حس بویایی را از بین می‌برد.

و از طرف دیگر گوگرد ماده ای بسیار حساس و قابل اشتعال است و وجود الکتریسیته ساکن در اطراف آن باعث اشتعال گوگرد شده و میتواند به یک فاجعه منجر شود .

چرا استفاده از جامبوبگ برای گوگرد 

استفاده از جامبوبگ برای گوگرد یک انتخاب بسیار مناسب و هوشمندانه است .به این دلیل که بسیاری از نیاز های ما را در حوزه حمل و نقل و بسته بندی و ذخیره سازی گوگرد را برطرف میکند .

ایمنی 

استفاده از جامبوبگ با جنس پارچه مناسب که در برابر الکتریسیته ساکن دارای ایمنی لازم باشد که در یک مقاله جداگانه به آن پرداخته شده است در اینجا می توانید آن را مطالعه کنید .

سلامت 

استفاده از جامبوبگ این امکان را فراهم میکند که با استفاده از دستگاه های پر کن و همچنین نوع کیسه های قیف دار از پخش شدن ذرات گوگرد در فضا و در نتیجه ریسک اسیب رسیدنن به سلامت کارکران جلوگیری شود.

قیمت 

کیسه های جامبوبگ قیمت مناسبی دارند. و به دلیل وزنن کم بسیار راحت جابه جا و قابل انبار کردن می باشد .

حمل و نقل

حمل و نقل جامبوبگ ها بسیار اسان تر از سایر روش های قدیمی حمل و نقل و جابه جایی می باشد .

 

 

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.