uv در جامبوبگ

استفاده از uv در جامبوبگ

یکی از مهترین موضوعات مرتبط با تولید جامبوبگ ، استفاده از uv در جامبوبگ می باشد .

استفاده از uv در بیگ بگ به نوع کاربرد کیسه بستگی دارد ، این نوع کیسه برای مواردی کاربرد دارد که نیاز به محافظت در مقابل اشعه فرابفش آفتاب می باشد .

در صورت استفاده نکردن از uv مناسب و قرار گرفتن کیسه ها در مقابل افتاب برای مدت طولانی امکان آسیب رسیدن به کیسه ها به وجود می آید.

در صورت نیاز به ذخیره سازی محصول در مقابل نور آفتاب و یا انتظار برای جا به جایی، برای محافظت در مقابل نور آفتاب نیاز به استفاده از uv می باشد.

با توجه به نوع و درصد uv استفاده شده در مواد پروپیلن این کیسه ها توانایی مقاوت در برابر اشعه فرابفش را بین 2 تا 6 ماه دارند.

انواع کیسه های جامبوبگ از لحاظ نوع uv به شرح زیر می باشد

جانبوبگ با پارچه uv

در این نوع جامبوبگ هم پارچه استفاده شده و هم تسمه استفاده شده داری uv می باشد.

جامبوبگ با پارچه و نخ uv

در این نوع از جامبوبگ هم پارچه و هم نخ استفاده شده برای دوخت جامبوبگ دارای uv می باشد ، این امر باعث افزایش مقاومت و استحکام جامبوبگ در مقابل نور آفتاب می شود.

بیشترین میزان استفاده از کیسه های جامبو دارای uv در مصارف برای صادرت می باشد. در این شرایط امکان ذخیره شدن کیسه ها در گمرک یا بنادر برای مدتی وجود دارد ، براین اساس بهتر است از کیسه های uv استفاده شود که در مقابل اشعه فرا بنفش حفاظت شوند . استفاده از کیسه uv از پاره شدن کیسه ها هنگام جابه جایی جلوگیری میشود.

ملت بافت آماده تولید کیسه های با uv برای مصارف در صنایع مختلف می باشد .

کارشناسان ما در ملت بافت آماده ارائه انواع مشاوره و طراحی بهترین و کارآمد ترین نوع جامبوبگ با توجه به محصولات شما می باشد.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.