انواع درب جامبوبگ

 

 

انواع درب جامبوبگ 

تقسیم بندی جامبوبگ از نظر دوخت درب:

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری جامبوبگ ها طراحی و نصب انواع مدل های درب جامبوبگ ها می باشد . نوع درب بیگ بگ باعث به وجود آمدن تفاوت در کاربرد و قیمت آن میشود .

مهمترین عامل در انتخاب درب بیگ بگ نوع کاربرد آن است که مشخص می کند چه نوع دربی برای چه کاربردی مناسب است .

انواع درب جامبوبگ به شرح زیر است :

– جامبوبگ بدون درب

کاربرد بیگ بگ بدون درب برای ذخیره سازی و جابجایی موادی می باشد که نیاز به درب و پوشش نداشته باشند و با قرار گرفتن در معرض هوا و رطوبت برای آن ها مشکلی ایجاد نشود .

 

 

جامبوبگ بدون درب

 

 – جامبوبگ با درب صندقی

این نوع بیگ بگ قسمت درب به صورت یه قسمت مربعی می باشد که در ادامه یکی از دیواره های جامبوبگ قرار دارد و با توجه به محصولی که در آن قرار می گیرد با استفاده از چرخ دست دوز دوخته می شود و یا با استفاده از چند بند درب آن بسته می شود .

 

جامبوبگ با درب صندوقی

– جامبوبگ درب لیفه 

این مدل درب دارای دو نوع متفاوت در نحوه بست و جمع کردن است که به شرح زیر است 

در این نوع درب در محل دهانه جامبوبگ تکه پارچه ای در بالای گونی دوخته می شود و در انتهای تکه پارچه کانالی ایجاد می شود و از داخل کانال طنابی عبور داده و در انتها دو سر طناب به هم متصل خواهد شد و با کشیده شدن این طناب درب جامبوبگ بسته می شود .

مدل درب لیفه ای بسته شونده :

در این نوع درب در محل دهانه جامبوبگ تکه پارچه ای در بالای گونی دوخته می شود و با استفاده از یک نخ که دور درب گونی پیچیده می شود درب گونی بسته خواهد شد.

از فواید این روش بارگیری سریع گونی ها بدون پاشیدگی و پراکندگی محصولات است . این نوع درب نسبت به دو نوع مورد قبل قیمت بالاتری دارد.

جامبوبگ درب لیفه

 

– جامبوبگ با درب قیف 

در قسمت بالایی این نوع جامبوبگ  ها یک قیف با قطر و طول متفاوت با توجه به سفارش مشتری از جنس پارچه دوخته می شود و نهایتا با نخی که به بدنه قیف اتصال یافته بسته خواهد شد که از مزایای آن بارگیری راحت با استفاده از دستگاه های پر کننده جامبوبگ می باشد . همچنین از ریزش و هدر رفت محصول در زمان بارگیری جلوگیری خواهد کرد.

قیمت جامبوبگ با درب قیف از بقیه انواع بیگ بگ ها که در بالا به آن اشاره شد گران تر است.

انتخاب نوع درب بیگ بگ به طور مستقیم با نوع استفاده آن ارتباط دارد .

شما میتوانید انواع بیگ بگ های شرح داده شده و یا حتی متفاوت (به صورت سفارشی ) را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از مت بافت تهیه فرمایید.

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.